חיפוש
  • Itay Shevo

שליטה בשפיכה, שליטה בעונג

עודכן ב: 7 נוב 2020

המון גברים סובלים משפיכה מוקדמת או שפיכה מהירה. הסיבות הם רבות: ההתניות החברתיות, החינוך, החיים המערביים המהירים, הבושה סביב אוננות ומיניות והרצון ׳לגמור מהר׳ שלא יתפסו אותי, כל אלו לימדו אותנו להתרוקן, לפרוק, לחוות סוג של אורגזמה קצרה וזהו??!!


קודם נעשה קצת סדר במינוחים


שפיכה מוקדמת - שפיכה שאנחנו לא שולטים בטיימינג שלה, זה יכול להיות דקה וזה יכול להיות שעה, לא בחרנו מתי זה יקרה.

שפיכה מהירה - כל מה שמתחת לסטטיסטיקה, שזה בין 3-5 ד׳ לפי ממוצע מרגע החדירה


מעבודה ושיחות עם המון גברים אני מגלה שאלו שחווים קשיים בשליטה בשפיכה חווים למעשה קושי לחוות עונג בזמן קיום מעשה האהבה! אז מה לעזאזל קורה פה???


כלומר יש פה מצב של lose lose..גם מאמץ ומאבק בכל הדרך שאמורה להיות כיפית, וגם סיכויי הצלחה נמוכים, שכמעט תמיד נגמרים בתחושת כישלון.


אם מישהו נמצא בפחד והתנגדות ממשהו שאמור להרגיש טוב, ואומר לזה בעצם לא, זה בערך כמו לנסות לעצור גל עצום של מים נעימים בידיים חשופות. לנסות לא לקבל את השפע הזה, להגיד לא לגל עצום של עונג שמגיע, סיכויי הצלחה נמוכים. ככל שננסה לשלוט בסיטואציה, סיכויי ההצלחה ירדו.הטעות הנפוצה עבור גברים רבים היא הניסיון המיותר להכהות את הרגישות על יד משחק מחשבות שמסיח את הדעת, שואה, סבתא, דוחות לרואה חשבון...התנגדות!!!


שוב, לא פתרנו את הבעיה. התעסקנו בלהקטין את כוחה ועוצמתה של החוויה. זה פשוט נשמע לא הגיוני ולא נכון. בטח לא מעורר השראה או רומנטיקה בשום צורה. די ברור שלשני בני הזוג מגיע הרבה יותר.


אז איך??? הפוך!!!


כשמתרגלים טנטרה ומיניות ברמה גבוה, אנחנו ניגשים לסיפור הזה בצורה ההפוכה, אנחנו אומרים כן! אנחנו פועלים ההיפך מצמצום, אנחנו מתרחבים ונותנים לעונג הרבה יותר מקום לשטוף אותנו, נותנים לגל העצום הזה לעטוף אותנו ובכך שאנחנו מתרחבים יחד איתו ונותנים לו מקום, ה׳בעיה׳ פתאום הופכת לחבר הכי טוב שלנו. אנחנו לומדים להרגע לתוך זה וליהנות במלוא העוצמה מהחוויה.

כשלומדים טנטרה, לומדים להגיד כן, בנוסף לשימוש בטכניקות וכלים שתמיד עוזרים והם נורא נגישים וידועים לאלו שרוצים להכיר אותם, אנחנו מייצרים עבורנו מרחב בטוח שיתמוך בהרגשה שלנו, זה אומר גם להיכנע לרגש ולהנאה ולהרגיש מספיק בנוחות סביבנו וסביב מה שקורה, להתבונן ולהכנע לתהליך, להרגיש יותר, להתרחב.

השילוב של התפיסה הטנטרית יחד עם הכלים הפשוטים, מביאה איתה את התוצאות המבוקשות.


בתרגול טנטרי, בטח כשמתרגלים עם בת הזוג, אין מה להיות עצבני, אף אחד לא נשפט. אין מטרה. כל מה שבאמת חשוב בתהליך זה לחוות אהבה ונוכחות עם בת הזוג, ברגע שנגשים ל׳בעיה׳ הזאת בצורה חיובית, כבר הכל משתנה, התהליך לפתע הופך לכיפי, פחות חשובה התוצאה, היא תגיע..סבלנות!


מתוך הכניעה תגיע השליטה, מתוך ההכרה בנקבי שבך תגיע לשיא הזכרי שלך.


אז מה למדנו?


כשאתה מנסה לשלוט באורגזמה אתה מפסיד, גם כשאתה מנצח. אז מה יש לך להפסיד בעצם? בוא נשנה את דפוס המחשבה, הדרך החוצה היא לשבור את התבנית על ידי התמקדות בדפוס מחשבה אחר. לשנות את התפיסה, מתוך הבנה כי קיימות מציאויות רבות ושונות שיכולות להתקיים יחד! אתה חייב לקבל את העובדה הזאת לפני שתתחיל בשינוי.


יש פה עבודה רוחנית ומנטלית. ברגע שנבין כי התפיסות, המחשבות והמעשים שלנו יוצרים מציאות ונמקד את תשומת הלב שלנו והפעולות למה שאנחנו רוצים בלי ללכת לאיבוד דרך הפחדים, נוכל לברוא את המציאות המבוקשת.


העבודה הרוחנית הכיפית בעולם..לחוות, לחוש, להרגיש, לעוף הכי גבוה שאפשר מכל חוויה. לא נשמע קשה במיוחד נכון? ללמוד לתת לעצמנו אהבה עצמית, לגעת בעצמנו ולהעריך כל תחושה כאילו היא עולם ומלואו. זו העבודה הטנטרית. לתת לעצמנו אישור.


בוא נדבר על הגלים הנלווים של העבודה הטנטרית הזאת, תחשוב איך יראה היום יום שלך כשאתה נמצא במציאות וב'עבודה' של לחוות עונג וממוקד בלחגוג את החיים במקסימום שלהם, זה הרי יוצא מחדר המיטות..זה מקרין על כל היום יום שלך ועל כל הסובבים אותך, אתה מקרין תדר גבוה חיובי, מלא אור, ה'עבודה' שלך משפיעה על הסביבה שלך. עברנו לwin win!!!


התשוקה שלך מופעלת מהמרכז שלך, אתה בא ממלאות ולא מחוסר. ברגע שאתה מחובר ומלא מבפנים, אתה לומד לשלוט ביצרים שלך, במקום להיות מונע על ידם. אתה מסוגל לאזן את תשוקותיך ואת האורגזמות שלך אתה לומד איטיות וחושניות, תשוקה, מיקוד והתבוננות. כל כך הרבה גלים נלווים לתהליך מרתק.


סקס במלחמה ומאבק = לא מרוצה, אורגזמה חיצונית קצרה, הנאה קטנה

סקס בכניעה = מרוצה, אורגזמה פנימית ארוכה, הנאה גדולה ללא מגבלת זמן


משפט סיכום: הכמות, האיכות והשליטה באורגזמות האלה שאתה יכול לחוות, מוגבלת רק על ידי היכולת שלך פשוט לאפשר זאת.


עד העונג הבא. מוזמנים לאחד על אחד אצלי או למעגלי גברים שלנו! ליצירת קשר לחץ כאן


לרכישת קורס דיגיטלי לשליטה בשפיכה ב-7 שבועות לחץ כאן


87 צפיות0 תגובות